Szkolenia dla nauczycieli

Jako akredytowany Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli prowadzimy wysoko oceniane szkolenia dla nauczycieli: szkoleniowe rady pedagogiczne, szkolenia online (webinaria) oraz szkolenia wyjazdowe dla nauczycieli.

Kliknij i poznaj nasz ODN.

Nasza propozycja skierowana jest zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i rad pedagogicznych. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych dla nauczycieli  na terenie całego kraju. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki szkoleń i wybierz formę doskonalenia odpowiednią dla ciebie lub twojego zespołu.

ODN Rewers z siedzibą w Gdańsku posiada akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty (nr decyzji 89/2019, 30.08.2019 r.).

Chcesz poznać naszą pełną ofertę?

Polecane szkolenia

Jako akredytowany ODN prowadzimy wysoko oceniane szkolenia dla nauczycieli: szkoleniowe rady pedagogiczne i szkolenia online (webinaria). Nasza propozycja skierowana jest zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i rad pedagogicznych. Specjalizujemy się również w organizacji na terenie całego kraju wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych dla nauczycieli. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki szkoleń i wybierz formę doskonalenia odpowiednią dla ciebie lub twojego zespołu.

Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne dla nauczycieli

Specjalizujemy się w realizacji zarówno szkoleniowych rad pedagogicznych, jak również szkoleń wyjazdowych. Taka forma doskonalenia to doskonała okazja nie tylko do podniesienia kompetencji, lecz także do integracji zespołu pod okiem pełnych pasji, profesjonalnych trenerów.

Współpracujemy z kilkudziesięcioma ośrodkami na terenie całego kraju. Zawsze proponujemy tylko sprawdzone hotele i pensjonaty. Uczestnicy mają do wyboru liczne atrakcje, uzależnione od miejsca. Wycieczki, różne formy integracji – to wszystko proponujemy w indywidualnie przygotowanej ofercie.

Uczestnicy wyjazdów szkoleniowych biorą udział w szkoleniach z naszej oferty.

Ostatnio nauczyciele decydują się na takie tematy jak Sztuczna inteligencja (AI) w edukacji.

Pobierz katalog

Powyższe propozycje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Przedstawione w nich koszty oraz zakres usług mogą ulec zmianie w zależności od liczby osób, miejsca, a także pory roku.

Integracja i budowa zespołu

Kadra pedagogiczna, aby efektywnie pracować także w ciągu roku szkolnego, powinna być dobrze zintegrowana. Wspólne odpoczywanie i zdobywanie pozytywnych emocji jest bardzo ważne, szczególnie w pracy, w której nie mamy możliwości ciągłej oraz bezpośredniej pracy razem. 

Każdy pracodawca musi zdawać sobie sprawę jak ważne jest zintegrowanie zespołu, dlatego organizujemy zarówno szkolenia integracyjne dla nauczycieli, jak również wyjazdy integracyjne dla nauczycieliSzkolenia integracyjne dla nauczycieli, organizowane przez ODN REWERS są doskonałą okazją do zwiększania swojej wiedzy (w czasie pobytu można uczestniczyć w zajęciach i wykładach zawodowych) i pracy w zespole. Warto dodać, że wyjazdy integracyjne dla nauczycieli odbywają się w najpiękniejszych miejscach w Polsce (m. in. pałacyk w Nieborowie, pensjonat w Poroninie, uzdrowisko w Nałęczowie), rozmieszczonych w całym kraju. 

Doskonale zorganizowany program, piękne miejsca i ciekawe atrakcje sprawiają, że nasza oferta wyjazdów integracyjno-szkoleniowych dla nauczycieli jest najlepszym wyborem.

Zainteresowana/y? Zapraszamy do kontaktu!

szkolenia dla nauczycieli    Skip to content