Szkolenia dla nauczycieli

Jako akredytowany ODN prowadzimy wysoko oceniane szkolenia dla nauczycieli: szkoleniowe rady pedagogiczne i szkolenia online (webinaria). Nasza propozycja skierowana jest zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i rad pedagogicznych. Specjalizujemy się również w organizacji na terenie całego kraju wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych dla nauczycieli. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki szkoleń i wybierz formę doskonalenia odpowiednią dla ciebie lub twojego zespołu.

Oferta szkoleń 2023

 

Polecane szkolenia

Filtruj szkolenia

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Rewers z siedzibą w Gdańsku posiada akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty (nr decyzji 89/2019, 30.08.2019 r.).

Jako akredytowany ODN prowadzimy wysoko oceniane szkolenia dla nauczycieli: szkoleniowe rady pedagogiczne i szkolenia online (webinaria). Nasza propozycja skierowana jest zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i rad pedagogicznych. Specjalizujemy się również w organizacji na terenie całego kraju wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych dla nauczycieli. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki szkoleń i wybierz formę doskonalenia odpowiednią dla ciebie lub twojego zespołu.

Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne dla nauczycieli

Specjalizujemy się w realizacji szkoleń wyjazdowych. Taka forma doskonalenia to doskonała okazja nie tylko do podniesienia kompetencji, lecz także do integracji zespołu pod okiem pełnych pasji, profesjonalnych trenerów.

Współpracujemy z kilkudziesięcioma ośrodkami na terenie całego kraju. Zawsze proponujemy tylko sprawdzone hotele i pensjonaty. Uczestnicy mają do wyboru liczne atrakcje, uzależnione od miejsca. Wycieczki, różne formy integracji – to wszystko proponujemy w indywidualnie przygotowanej ofercie.

Uczestnicy wyjazdów biorą udział w szkoleniach z naszej oferty. Często decydują się na mniej tradycyjne tematy, jak na przykład Outdoor w edukacji.

Pobierz katalog

Powyższe propozycje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Przedstawione w nich koszty oraz zakres usług mogą ulec zmianie w zależności od liczby osób, miejsca, a także pory roku.

Integracja i budowa zespołu

Kadra pedagogiczna, aby efektywnie pracować także w ciągu roku szkolnego, powinna być dobrze zintegrowana. Wspólne odpoczywanie i zdobywanie pozytywnych emocji jest bardzo ważne, szczególnie w pracy, w której nie mamy możliwości ciągłej oraz bezpośredniej pracy razem. Każdy pracodawca musi zdawać sobie sprawę jak ważne jest zintegrowanie zespołu, dlatego organizujemy zarówno szkolenia integracyjne dla nauczycieli, jak również wyjazdy integracyjne dla nauczycieli. Szkolenia integracyjne dla nauczycieli, organizowane przez ODN REWERS są doskonałą okazją do zwiększania swojej wiedzy (w czasie pobytu można uczestniczyć w zajęciach i wykładach zawodowych) i pracy w zespole. Warto dodać, że wyjazdy integracyjne dla nauczycieli odbywają się w najpiękniejszych miejscach w Polsce (m. in. pałacyk w Nieborowie, pensjonat w Poroninie, uzdrowisko w Nałęczowie), rozmieszczonych w całym kraju. Doskonale zorganizowany program, piękne miejsca i ciekawe atrakcje sprawiają, że nasza oferta jest najlepszym wyborem.

szkolenia dla nauczycieli

Certyfikowane warsztaty trenera efektywnej nauki

Po odbyciu szkolenia uczestnicy stają się certyfikowanymi trenerami efektywnej nauki. Dzięki warsztatom zdobywają nie tylko niezbędną wiedzę na temat skutecznego zapamiętywania, lecz także otrzymują narzędzia, które pozwolą wdrożyć zasady efektywnego uczenia się w ich szkołach.

Osoby, które ukończą szkolenie otrzymują:

  • scenariusz szkolenia dla nauczycieli (do przeprowadzenia w ramach wewnątrzszkolnego doskonalenia nauczycieli)
  • komplet scenariuszy na zajęcia efektywnej nauki z uczniami (do zrealizowania np. na godzinach wychowawczych)
  • materiały dydaktyczne

Tworzymy tym samym ambasadorów efektywnej nauki w szkołach. Ich celem jest propagowanie technik skutecznego uczenia się oraz, w konsekwencji, uczynienie swoich szkół nowoczesnymi placówkami wspierającymi uczniów w procesie uczenia się i podnoszącymi wyniki na egzaminach zewnętrznych.

Warsztaty organizujemy w różnych miastach na terenie całego kraju. Aktualne terminy i lokalizacje znajdziesz w naszej wyszukiwarce szkoleń.

Szkolenia dla nauczycieli – Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Zawód nauczyciela podobnie jak każda inna profesja wymaga ciągłego podnoszenia swoich kompetencji zawodowych. To właśnie dlatego stworzony został specjalistyczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli mający na celu zapewnienie jak najlepszej oferty edukacyjnej umożliwiającej poszerzenie wiedzy, zdobycie nowych umiejętności oraz poznanie nowych metod zarówno przez młodych, jak i doświadczonych pedagogów. Udostępnione szkolenia dla nauczycieli są przygotowane w formie stacjonarnej oraz online, dlatego każdy znajdzie tutaj ofertę skrojoną pod swoje potrzeby oraz możliwości logistyczne.

Szkolenia z certyfikatem dla nauczycieli – doskonalenie zdobytych umiejętności nauczania

Nie chcesz czekać, aż dyrekcja sama wyjdzie z inicjatywą szkolenia podnoszącego twoje kompetencje zawodowe? Ośrodek Szkolenia Nauczycieli posiada różnie ofertę indywidualną, z której możesz skorzystać samodzielnie. Każdy kurs zakończony jest imiennym certyfikatem, dzięki czemu z powodzeniem będziesz mógł go wykorzystać w swojej dokumentacji ubiegając się o zawodowy awans na nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego. Szkolenia z certyfikatem dla nauczycieli to doskonała opcja, którą warto wykorzystać w trakcie swojej drogi zawodowej.

Szkolenia wyjazdowe dla nauczycieli – możliwość wyjazdu integracyjnego

Wśród oferty można znaleźć wiele szkoleń indywidualnych oraz grupowych, to doskonała okazja dla dyrekcji, by dopasować program i poszerzyć kompetencję swojej kadry pedagogicznej. Dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie webinariów i przeprowadzenie ich podczas trwającej rady pedagogicznej. Dodatkowo Ośrodek Szkolenia Nauczycieli specjalizuje się w organizacji wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych, które dzięki nieco luźniejszej formie wnoszą nowe możliwości, a przeprowadzane szkolenia wyjazdowe dla nauczycieli przybierają ciekawszy i mniej monotonny wydźwięk. Warto zapoznać się z szeroką ofertą różnych kursów, tak aby dopasować elementy wiedzy do potrzeb konkretnej grupy nauczycieli zatrudnionych w placówce edukacyjnej.

Szkolenia dla nauczycieli przedszkola – kursy dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

Oferta ośrodka proponującego szkolenia dla nauczycieli została stworzona tak, aby każda grupa zawodowa bez względu na wiek uczniów mogła skorzystać z dostępnych kursów. Możliwość podnoszenia swoich umiejętnością oraz poznanie metod pracy z uczniami to również szkolenia dla nauczycieli przedszkola. Dodatkowo do wyboru udostępnione zostały zajęcia przekazujące wiedzę z zakresu możliwości zdobycia wyższych szczebli kariery zawodowej, co zdecydowanie ułatwi pracę każdemu nauczycielowi.

Konferencje dla nauczycieli – dlaczego warto z nich korzystać?

Każda forma rozwoju i doinformowywania się, jak najbardziej jest strzałem w dziesiątkę i warto takie okazje wykorzystywać. Właśnie dlatego odpowiednie konferencje dla nauczycieli, są dla pedagogów niezastąpioną okazją, aby poznać, chociażby nowe, nowoczesne metody nauczania, które będą mogli zastosować podczas pracy ze swoimi uczniami. Konferencje nauczycieli to również doskonały moment, aby dowiedzieć się o trendach w szkolnictwie, oraz o ewentualnych zmianach, które wprowadzane są co jakiś czas. Konferencji dla nauczycieli jest sporo, a więc warto wybierać tematy leżące w spektrum zainteresowań.

Konferencja dla dyrektorów szkół 2022

Każdego roku organizowane są nowe kursy, szkolenia, jak i konferencje. Właśnie dlatego zaleca się, aby regularnie i z wyprzedzeniem sprawdzać kalendarz. Z długiej listy wszelkiego rodzaju wyjazdów integracyjnych, szkoleń, jak i konferencji, z całą pewnością uda się wybrać dla siebie coś odpowiedniego. Na pewno doskonałym wyborem będzie, chociażby konferencja dla dyrektorów szkół 2022. Jak sama nazwa wskazuje, jest to konferencja, która kierowana jest stricte w kierunku nauczycieli placówek. Jest to naprawdę ogromna skarbnica wiedzy, ponieważ podczas konferencji można porównać sposoby funkcjonowania konkretnych szkół, a także wymienić się doświadczeniem. Takie konferencje to również idealna okazja ku temu, aby pozostać na bieżąco z nowościami wprowadzanymi w szkolnictwie.

Konferencje metodyczne dla wszystkich nauczycieli

Konferencje metodyczne kierowane jest do wszystkich nauczycieli przedmiotowych, którzy chcą pozostać na bieżąco ze zmieniającym się szkolnictwem. Uczestnictwo w tego typu konferencjach naprawdę dużo daje i pozwala nadążać, chociażby za zmieniającymi się podstawami programowymi. Podczas takich konferencji omawianych jest jednak wiele zagadnień i problemów, z którymi może spotkać się każdy pedagog podczas swojej drogi nauczania.

Konferencje metodyczne dla nauczycieli – dużo opcji do wyboru

Konferencje metodyczne dla nauczycieli dają naprawdę wiele możliwości. Głównie również dlatego, że obecnie do wyboru jest co najmniej kilka różnych konferencji, co natomiast sprawia, że każdy z nauczycieli dobierze dla siebie dokładnie to, co go interesuje i faktycznie zapewnia mu możliwości rozwoju, a także nadążania za zmieniającą się podstawą programową i aktualnymi książkami, oraz wszelkimi materiałami edukacyjnymi, z których warto korzystać w najbliższym roku szkolnym.    Skip to content