Pomoce dydaktyczne i wyposażenie placówek

Wirtualna Koszulka

To jedyna w swoim rodzaju pomoc dydaktyczna. Dzięki technologii rzeczywistości rozszerzonej uczniowie mogą poznawać wnętrze ludzkiego ciała, oglądając doskonałej jakości model anatomiczny na ekranie tabletu, smartfona czy tablicy multimedialnej.

Dowiedz się więcej     Zapytaj o ofertę

Interaktywne karty edukacyjne

Zestaw kart, które w połączeniu z aplikacją powołują do życia zwierzęta, planety czy postacie mitologiczne. Ułatwiają naukę i pobudzają wyobraźnię. To innowacyjna metoda wykorzystująca naturalną dziecięcą ciekawość.

Dowiedz się więcej    Zapytaj o ofertę

 

Długopisy i wkłady Polaroid 3D

Zyskaj możliwość tworzenia własnych odręcznych modeli 3D, w tym rysując w powietrzu lub używając szablonu i łącząc ze sobą części! Polaroid Play + 3D Pen ma elegancki, ergonomiczny kształt, dzięki czemu idealnie pasuje do każdej dłoni, co zapewnia dużą wygodę podczas drukowania.

Dowiedz się więcej     Zapytaj o ofertę

Ruchowa gra wielkoformatowa „Imagilandia”

Imagilandia to gra pozwalająca przeżyć dzieciom fantastyczną przygodę ze świata bajek, wypełnioną emocjonującymi zadaniami. Celem tych zadań, zgrabnie ujętych w formę zabawy, jest wszechstronny rozwój koordynacji ruchowej, sprawności motorycznej i fizycznej dzieci, poprawienie i utrwalenie prawidłowej postawy oraz twórcze pobudzenie ich wyobraźni.

Zapytaj o ofertę

Pomoce dydaktyczne

Pomoce dydaktyczne - obowiązkowe wyposażenie szkolne

Trudno wyobrazić sobie zajęcia, w których nie zostałyby wykorzystane pomoce dydaktyczne. Są to podstawowe elementy wykorzystywane przez nauczyciela w postaci kart pracy czy też innych elementów bardzo przydatnych przy okazji poszerzania wiedzy dziecka. Zdecydowanie ułatwiają one rozwój dzieci oraz nastolatków, szczególnie na wcześniejszych etapach edukacji. Pomoce dydaktyczne sprawiają, że uczniowie szkół podstawowych mogą znaleźć alternatywę do siedzenia z nosem w grubych podręcznikach i wkuwania wiedzy.

 

Kreatywne pomoce dydaktyczne dla uczniów i nauczycieli

Warto także spojrzeć z drugiej strony. Kreatywne pomoce dydaktyczne z całą pewnością ułatwią pracę nauczycielom, którzy w pewnym momencie dochodzą do ściany przy okazji planowania zajęć. Nie każdy z nich ma umiejętności, a przede wszystkim czas na wymyślanie coraz to nowych i oryginalnych materiałów. Przygotowane przez nas kreatywne pomoce dydaktyczne to ukłon nie tylko w stronę uczniów oraz ich stale rosnących wymagań, ale również nauczycieli.

 

Pomoce naukowe wspomagające koordynację

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko materiały stricte przeznaczone do prowadzenia standardowych zajęć w ławkach szkolnych. Mamy także przygotowane pomoce naukowe w postaci gier, w których dzieci rozwijają się w wielu różnych obszarach. Jedną z takich gier jest bez wątpienia Imagilandia. Na pierwszym miejscu stawia sprawność fizyczną oraz koordynację, jednak wymaga także kreatywnego myślenia oraz pobudzenia dziecięcej wyobraźni. Takie pomoce naukowe to świetne rozwiązanie, ponieważ wplatamy element zabawy w trakcie zajęć.

 

Pomoce szkolne w formie interaktywnej

Niektóre pomoce szkolne mogą dla młodych uczniów wydawać się nieco przestarzałe. Trzeba znaleźć takie rozwiązanie, które zachęci ich do zainteresowania oraz aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Właśnie z tego powodu mamy również przygotowane rozmaite, interaktywne formy nauczania. Pomoce szkolne na telefonie brzmią zdecydowanie bardziej przystępnie dla dzieci, niż kolejna ryza kart pracy na zajęciach.

 

Rzeczywistość rozszerzona w szkole - jak działa?

Interaktywne karty 4D są kompatybilne z aplikacją Smarty na telefonie. Wtedy do gry wchodzi rzeczywistość rozszerzona. Możemy dzięki temu połączeniu przenieść się do afrykańskiej dżungli, wszechświata, a nawet podróżować w czasie i odwiedzić Kleopatrę czy dinozaury. Rzeczywistość rozszerzona wydatnie pomoże w przyswajaniu wiedzy uczniom, a dodatkowo pozwoli im zainteresować się zajęciami szkolnymi na stałe.    Skip to content